Kurumsal

Meskay Mobilya Outlet

MESKAY MOBİLYA OUTLET

Uzun yıllardan süre gelen deneyimiyle mobilya sektöründe yeni bir konsept yaratan Meskay Mobilya Outlet; kaliteli outlet mobilya ürünleri ve uygun fiyatları ile tüketicilerine ulaşmaktadır.

Kayseri merkezde faaliyet gösteren Meskay Mobilya Outlet; Türkiye’de bulunan üreticilerden doğrudan temin ettiği outlet mobilya ürünlerini müşterileri ile buluşmaktadır.

Uygun ödeme koşullarıyla Türk halkının satın alma alışkanlıklarını değiştiren Meskay Mobilya Outlet, evlenecek çiftlerin, evini yenileyeceklerin ve tüm mobilya severlerin ilk tercihi olmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan Meskay Mobilya Outlet, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve gelişimiyle outlet mobilya sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Outlet mobilya ürün gamında; outlet koltuk takımları, outlet köşe takımları, outlet kanepeler, outlet tv üniteleri, outlet yatak ve baza setleri, outlet yemek odaları, outlet yatak odaları ve outlet binlerce ev dekorasyon aksesuarları ve tamamlayıcı ürünlerden oluşan zengin bir çeşitlilik yer almaktadır. Meskay Mobilya Outlet kullanıcılarına sunulan zengin renk ve kumaş seçeneklerine sahip mobilyalarıyla, farklı ürünleri birbiriyle kombin yapmak çok kolay…

FARK YARATAN TASARIMLAR

Konforlu ve zengin ürün çeşitliliği, kaliteli, şık ve modern tasarımlarını cazip fiyatlarla sunan İder, hızlı sevkiyatı ile tüm kullanıcılarına kısa sürede teslimat sağlamaktadır. Seri panel mobilya ve oturma grubu üretimini kendi fabrikalarında yapmakta olup, mobilya sanayisinin fabrikasyon ürünlerdeki kalite standartlarını önemli derecede aşmıştır.

Uygun ödeme koşullarıyla Türk halkının satın alma alışkanlıklarını değiştiren Meskay Mobilya Outlet, evlenecek çiftlerin, evini yenileyeceklerin ve tüm mobilya severlerin ilk tercihi olmaktadır. Kayseri'de Outlet Mobilya satış mağazası konseptini tam anlamıyla uygulayan Meskay Mobilya Outlet, kaliteyi uygun fiyat ile sunmayı ilke edinmiştir.

VİZYON

Fabrika satış mağazası konseptimizi showroomlarımızda uyguluyor, uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettiriyoruz. Kendini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. Mağaza sayımızı gelecek yıllarda daha çok arttırarak, Türkiye’de genelindeki tüm kullanıcılarımıza ulaşmayı hedeflemekteyiz.

MİSYON

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.